سونی از گیم‌پد ‌‌جدید پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد

کلش شما

سونی از گیم‌پد ‌‌جدید پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد

سونی از گیم‌پد ‌‌جدید پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد

با نزدیک شدن به تعطیلات زمستانی، سونی از نسل جدید گیم‌پد‌های پلی‌استیشن ۴ که برای افراد جوانتر طراحی و ساخته شده است، رونمایی کرد.

قبل از اینکه به معرفی گیم‌پد جدید پلی‌استیشن ۴ بپردازیم، بهتر است به هفته قبل برگردیم؛ زمانی که سونی رنگ جدیدی از کنترلر DualShock 4 را معرفی کرد. سونی نام این رنگ جدید را نارنجی روشن گذاشت و آن را به کدو تنبلی تشبیه کرد که می‌تواند ساعت‌ها بازی‌بازان را سرگرم کند. تصویر این کنترلر جدید را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 

کنترلر نارجی روشن پلی‌استیشن ۴، از تاریخ ۱۴ام نوامبر در مناطق استرالیا و اروپا در دسترس خواهد بود. هنوز از عرضه این کنترلر در آمریکای شمالی اطلاعاتی در دست نیست، اما تمامی رنگ‌های DualShock در نهایت در این منطقه نیز عرضه شده‌اند و قابل پیش‌بینی است که این رنگ جدید نیز پس از مدتی در آمریکا در دسترس قرار بگیرد.

اما موضوع اصلی ما امروز، گیم‌پد جدیدی است که سونی برای بازی‌بازان جوانِ پلی‌استیشن ۴ معرفی کرده است. این گیم‌پد جذاب، که سیم دار می‌باشد، برای بزرگ‌سالانی که علاقه‌مند به وسایل جذاب و دوست داشتنی هستند نیز، قابل استفاده است. در ادامه صحبت‌هایی که از طرف سونی، برای معرفی این گیم‌پد انجام شده است را می‌توانید ببینید:

[این گیم‌پد جدید] برای استفاده افراد جوان ساخته شده است. این گیم‌پد سیم‌ دارِ کوچک، ۴۰ درصد از DualShock 4 کوچک‌تر است و دارای طراحی ساده و زیبایی است تا در دست‌های کوچک نیز به سادگی قرار بگیرد و حس راحتی برای جوانترها داشته باشد. اما بهترین قسمت این گیم‌پد، قیمت آن است که با ۲۹٫۹ دلار، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. این گیم‌پد به کوچکترها این اجازه را می‌دهد که بازی‌هایی نظیر Knack 2 را راحت‌تر تجربه کنند.

این گیم‌پدِ سیم دار کوچک، قادر به ارائه تجربه‌ای لذت بخش از تمامی بازی‌های پلی‌استیشن ۴ است که در کنار راحتی و خوش‌دست بودن، می‌توانید با آن از بازی‌های جذاب پلی‌استیشن ۴ نیز لذت ببرید. این گیم‌پد، تمامی دکمه‌های موجود برروی DualShock 4 را دارا است و تنها تفاوت آن، تاچ‌پد آن می‌باشد که به جای آن باید از دسته‌های راست و چپ استفاده شود. همچنین سیم این گیم‌پد نیز ۳۰۴ سانتی‌متر می‌باشد که برای فاصله گرفتن از صفحه نمایش نیز بسیار مناسب است.

این گیم‌پد کوچک، توسط شرکت Hori و تحت نظر سونی، ساخته شده است. همچنین اعلام شده است که این گیم‌پد در تعطیلات سال جاری، در آمریکا و کانادا عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد این گیم‌پد چیست؟ آیا قیمت ۳۰ دلاری آن، دلیل معقولی برای تهیه آن است یا خیر؟ شما حاضر هستید این گیم‌پد سیم دار را با این قیمت تهیه کنید و از آن به عنوان کنترلر اصلی کنسول خود استفاده کنید؟ در ادامه می‌توانید تصویری از این گیم‌پد در کنار DualShock 4 مشاهده کنید که با دیدن آن می‌توانید سایز تقریبی آن را محاسبه کنید.

[ad_1]

مطالب مشابه