کلش شما - Wolfenstein II: The New Colossus سه تایم میان پرده خواهد داشت

کلش شما

کلش شما - Wolfenstein II: The New Colossus سه تایم میان پرده خواهد داشت

Wolfenstein II: The New Colossus سه تایم میان پرده خواهد داشت

User_image

Wolfenstein II: The New Colossus سه تایم میان پرده خواهد داشت

Wolfenstein II: The New Colossus یکی از حیاتی‌ترین رونمایی‌های مراسم E3 2017 بود. ویدیویی که از این عنوان در جریان کنفرانس مطبوعاتی Bethesda به نمایش در آمد، به نیکوی تاکید ساخانومده‌ها بر عنصر دهستان را به اثبه همراهت رساند و حال به همراه جزئیات جدیدی که منتشر انجام گرفته می‌توان به همراه قاطعیت گفت که دنبال Machine Games در این قسمت در مورد دهستان زیاد جدی هست.

به نقل کلش شما و به گرازش از VideoGamer، کارگردان Wolfenstein II: The New Colossus جناب آقا ینس متیز در مصاحبه اخیر خود به همراه وبسایت PCGamesN تایید انجامه هست که بخش دهستانی این عنوان ۳ تایم میان پرده خواهد داشت و همچنین تیم به همراهزیگران نیز از تعداد قابل توجه ۱۰۰ به همراهزیگر تشکیل انجام گرفته هست.

ما چنین تیم عظیمی از به همراهزیگران و تعدادی زیادی صحنه‌های سینمایی خواهیم داشت. بنابراین از نظر روایت دهستانی، به همراه تعهد زیاد زیاد چالش‌برانگیزی مواجه هستیم. حتی در گذشته نیز به همراه چنین چالشی مواجه نبودیم و تاکنون در چنین موقعیتی قرار نگرفته‌ایم.

Wolfenstein II: The New Colossus در تاریخ ۲۷ اکتبر (برابر به همراه جمعه، ۵ آبه همراهن ۱۳۹۶) بر روی سه پلتفرم PS4 ،PC و Xbox One عرضه خواهد انجام گرفت.

این ویدئوها رو دیده‌اید؟

  • Wolfenstein II- The New Colossus – E3 2017 Full Reveal Trailer

منبع

مطالب مشابه