کلش شما - "تحلیل شما"

کلش شما

کلش شما - "تحلیل شما"

سایت پردیس‌گیم قصد دارد به همراه طرح های مختلف، محتوای بهتر و قویتری را به مخاطبه همراهن خود ارائه دهد. در همین رهستا به دنبه همراهل آن هستیم که تعامل بین کاربرها و سایت را افزایش داده و قصد داریم به همراه اجرای طرح های مختلف، مخاطبان را تشویق به تولید محتوا کنیم. در اولین گام شما می‌توانید در سری جدید طرح “انجمن نویسندگان پردیس‌گیم” که از این پس به همراه نام “تحلیل شما” شناخته می‌شود، عضو انجام گرفته و دیدگاه و افکار خود را برای تمام سایت به اشتراک بگذارید.

در طرح “دیدگاه شما” کاربرهای سایت به همراهید در موضوعات مختلف نظیر نقد یک به همراهزی یا تحلیل یک موضوع دیدگاه خود را به اشتراک بگذارند. علاقه‌مندان به شرکت در این طرح لطفا نکات زیر را مطالعه نمایید:

۱- برای شرکت به همراهید به تاپیک زیر بروید:

“تحلیل شما”

۲- در این تاپیک بصورت هفتگی، یک موضوع به عنوان بحث هفته معرفی می‌شود و کاربرها به همراهید نقد یا تحلیلی کوتاه به همراه حجم حداکثر ۵۰۰ کلمه را در مورد آن موضوع بنویسند. ارسال نقد به همراهید در بخش نظرات تاپیک مذکور به همراهانجام گرفت.

۲- پس از پایان مهلت نقد، به هر دیدگاه توسط هیئت داوران امتیاز داده می‌شود و سه نقد برتر در صفحه اصلی سایت پردیس‌گیم قرار می‌گیرد.

۳- در طول ماه مخاطبانی که افزایشین امتیاز را بدست آورند، ریت ویژه “کاربر متخصص” را دریافت خواهند انجام.

۴- افرادی که در این طرح موفق ظاهر شوند، در آینده به عضویت رسمی نویسندگان تحریریه پردیس‌گیم در خواهند آمد.

موضوع بحث این هفته: “آیا کنسول Xbox One X می‌تواند به موفقیت دست یابد؟”

برای شرکت در بحث به تاپیک “تحلیل شما” مراجعه نمایید.

منبع

مطالب مشابه