تماشا کنید: تریلری جدید از به همراهزی Far Cry 5 منتشر انجام گرفت

کلش شما

تماشا کنید: تریلری جدید از به همراهزی Far Cry 5 منتشر انجام گرفت

تماشا کنید: تریلری جدید از به همراهزی Far Cry 5 منتشر انجام گرفت

تعدادی پیش، جدیدترین تریلر به همراهزی مورد انتظار Far Cry 5 منتشر انجام گرفت که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

به طور کلی، عنوان Far Cry 5 یعنی جدیدترین نسخه ساخته انجام گرفته در این سری، کمی قبل تر از شروع رویداد E3 2017 معرفی انجام گرفت و توانست طرفداران خود را به همراهر دیگر هایپ کند. اما نمایش تکمیل تر از گیم پلی و معرفی اصلی در کنفرانس کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) شکل گرفت و همگان به همراه این عنوان به طور تکمیل آشنا انجام گرفتند.

حال بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، تریلر رسمی دیگری از Far Cry 5 منتشر انجام گرفته هست که در ادامه قابل مشاهده هست. طبق اطلاعات جدید راجب این ویدئو، شما به همراه همراهان یا به اصتلاح تیم شخصیت اصلی به همراهزی آشنا می‌شوید.

در این تیم به جز شخصیت اصلی، نیک رای (Nick Rye)، گریس آرمسترانگ که نقش اسنایپر یا تک‌تیر انداز را دارد و بومر که یک سگ زیاد کاربردی و سریع هست.

در این تیم نیک رای بر روی مواد منفجره و تخریب انجامن مکان‌ها به شما کمک خواهد انجام. از طرفی دیگر، در حین انجام ماموریت خود، می‌توانید بر روی کمک اسنایپر به همراه هوش خود حساب کنید و بخشی از دشمنان بر سر راه خود را به او بسپارید. و در آخر عضو آخر گروه شما یعنی بومر به شما در انجام برخی کار ها مثل تعقیب گریز، ربودن اسلحه دشمنان یا حتی نابود انجامن دشمنان شما یاری می‌دهد. این سگ فوق العاده همیشه به همراه شمهست و حتما به آن نیاز خواهید داشت.

عنوان Far Cry 5 در ۲۸ فوریه سال میلادی آینده مصادف به همراه ۸ اسفند ماه برای رایانه‌های شخصی، ایکس به همراهکس وان و پلی هستیشن ۴ عرضه خواهد انجام گرفت.

در ادامه ویدئو جدید به همراهزی قابل مشاهده هست:

دانلود ویدئو به همراه کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو به همراه کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو به همراه کیفیت ۱۰۸۰

منبع

مطالب مشابه