کلش شما - کارگردان NieR: Automata کنسول دستی جدیدی از شرکت Sony می‌خواهد

کلش شما

کلش شما - کارگردان NieR: Automata کنسول دستی جدیدی از شرکت Sony می‌خواهد

کارگردان NieR: Automata کنسول دستی جدیدی از شرکت Sony می‌خواهد

با توجه به شرایط کنونی بازار، به نظر می‌رسد که شرکت Sony تمایلی به عرضه‌ی یک کنسول دستی جدید برای ادامه‌ دادن راهِ PS Vita را ندارد. اما با این وجود کارگردان عنوان NieR: Automata آقای “یوکو تارو” (Yoko Taro) دوست دارد این اتفاق بیافتد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers، آقای “تارو” تمایل خود را به جانشینی برای کنسول PS Vita در صفحه‌ی توییتر رسمی خود ابراز کرد. او گفته است با اینکه Nintendo Switch تا حدی جای خالی PS Vita را پر می‌کند اما او یک کنسول دستی کوچک‌تر و نسل‌بعدی را ترجیح می‌هد.

او اینگونه علاقه‌ی خود را بیان کرده است:“من جانشینی برای PS Vita می‌خواهم. با اینکه بعد از عرضه‌ی Nintendo Switch احساس بهتری دارم اما دوست دارم یک کنسول دستیِ نسل‌ بعدی و کمی کوچکتر را داشته باشم. می‌خواهم میلی را ارضا کنم که گوشی‌های هوشمند که دکمه‌های فیزیکی ندارد، نمی‌توانند.” 

با وجود موفقیت روزافزون گوشی‌های هوشمند، کنسول‌های دستی همچنان در ژاپن محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند. با توجه به اندازه‌ی کنسول Nintendo Switch، ممکن است این کنسول برای رفت‌وآمد‌های پرازدحامِ ژاپن مناسب نباشد و نیاز به کنسولی کوچکتر و با قابلیت‌ حمل و نقل آسان‌تر احساس شود.

با اینکه تجسم حرکتی جدید از شرکت Sony در بازار کنسول‌های دستی سخت است اما هر چیزی امکان دارد. نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید شرکت Sony دوباره به این بازار قدم خواهد گذاشت؟

منبع

مطالب مشابه