پایانی خوش برای بهترین ماجراجوی دنیا… | بررسی ویدئویی بازی Uncharted 4: A Thief’s End

کلش شما

پایانی خوش برای بهترین ماجراجوی دنیا… | بررسی ویدئویی بازی Uncharted 4: A Thief’s End

پایانی خوش برای بهترین ماجراجوی دنیا… | بررسی ویدئویی بازی Uncharted 4: A Thief’s End

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران عزیز و فهیم وبسایت کلش شما. امیدوار هستم که حال همگی شما عزیزان خوب باشد و در این روزهای پایانی و انتهایی سال ۱۳۹۵ با خاطراتی خوش از این سال به استقبال عید نوروز بروید. سالی که انشالله برای همگی شما چه از لحاظ موفقیت در زندگی و چه از لحاظ گیم و گیمینگ بسیار پربار خواهد بود و باشد که یکی از بهترین سال های زندگیتان رقم بخورد. همانطور که می دانید از مدتی قبل با تلاش و کوشش زیاد موفق شدیم تا بخش نقد و بررسی ویدئویی کلش شما را راه اندازی کنیم که به صورت مرتب و منظم برای شما هر هفته یک یا دو عدد منتشر می شود و کاربران عزیزمان می توانند از آیتم های ویدئویی نیز لذت ببرند. بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وبسایت های بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت کلش شما نیز تکمیل گردد.

بررسی ویدئویی بازی Uncharted 4: A Thief’s End

همچنین قصد داریم تا بازی های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آنها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به بازی های مود علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم. در عنوان امروز نیز چنین موضوعی رخ داده است و با وجود انتشار نقد متنی این بازی در کلش شما، به جهت بزرگی و محبوبیت این بازی، اکنون قصد داریم تا نقد ویدئویی آن را نیز تقدیم شما کنیم. در این ویدئو که اخرین ویدئوی نقد و بررسی سایت کلش شما در سال ۱۳۹۵ محسوب می شود، تصمیم گرفتیم تا به عنوانی که چکیده این سال پر از بازی های زیبا بود بپردازیم و بازی سال ۱۳۹۵ از نظر کادر کلش شما و کاربران عزیزمان را در این آخرین ویدئوی سال، بررسی نماییم تا پرونده نقدهای ویدئویی سال ۹۵ با بررسی بازی سال بسته شود و به استقبال ویدئوهای جدید تر و با کیفیت تر در سال جدید برویم. حتما می دانید که منظور من چه عنوانی است چرا که خودتان به ان رای دادید و آن را بازی سال انتخاب کردید. بله، شاهکاری بزرگ و بی تکرار به نام Uncharted 4: A Thief’s End.

جمله ای که در همین بالا سر این نوشته به چشم می خورد خیلی زیباست.

 سعی کرده ایم در این ویدئو به بررسی بخش های مختلف بازی آنچارتد ۴ اعم از گرافیک و گیم پلی و … بپردازیم تا کسانی که با این عنوان هنوز اشنایی ندارند بیشتار در مورد بازی اطلاعات پیدا کنند و کسانی که آن را تجربه کرده اند با دیدن ویدئو، خاطرات خوبشان از این بازی زنده شود. قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جدید آن ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر را بری شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیافت کاربران کلش شما فقط و فقط بهترین هاست و معرفت را نمی شود با چیزی جبران کرد. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب کلش شما لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نقد و بررسی ویدئویی و اختصاصی کلش شما از بازی Uncharted 4: A Thief’s End جلب می کنم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P       |             دانلود با کیفیت ۷۲۰

منبع

مطالب مشابه