کلش شما - تاریخ انتشار بازی ترسناک Narcosis مشخص شد + تریلر و تصاویر

کلش شما

کلش شما - تاریخ انتشار بازی ترسناک Narcosis مشخص شد + تریلر و تصاویر

تاریخ انتشار بازی ترسناک Narcosis مشخص شد + تریلر و تصاویر

در این دنیا چیزهای وحشتناکی وجود دارد. وحشت‌هایی از قبیل گیر افتادن در زیر آب؛ یک تقلای سخت علیه این ورطه در حالی که فشار زیاد آن امکان دارد که هر لحظه جان شما را بگیرد. چنین ترس‌هایی را نمی‌توان به آسانی در بازی های ویدئویی بازسازی کرد اما تصور کنید که این حالت را در واقعیت مجازی تجربه می کنید. Honor Code در عنوان Narcosis چنین هدفی دارد!

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSO Gaming، بتازگی استودیو Honor Code تاریخ انتشار بازی ترسناک Narcosis را اعلام کرده است. بر این اساس بازی ترسناک Narcosis در تاریخ ۸ فروردین بر روی PC منتشر خواهد شد و بازی بر مبنا پشتیبانی از Oculus Rift در دسترس قرار می‌گیرد. البته سازندگان بازی وعده داده‌اند که در صورت عرضه موفق بازی روی PC، احتمال انتشار آن روی کنسول‌ها هم وجود دارد.

آقای “کوئنتین دی بوکلار” کارگردان این بازی مورد علت انتخاب چنین چارچوبی (زیر آب) برای بازی گفته است: “بازی در اصل از راز و رمز های اعماق دریا الهام گرفته است. ما سطح ماه و حتی مریخ را بهتر از اعماق اقیانوس‌های خودمان می‌شناسیم! Narcosis در اصل قرار بود که یک بازی اکتشافی باشد اما کم کم از این سناریوی ساده ایده اصلی Narcosis به وجود آمد”

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که تریلر و تصاویر جدید این بازی را تماشا کنید:

  

  

 

دانلود با کیفیت HD – دانلود با کیفیت SD

در همین رابطه:

سفری به بیکران با Narcosis

منبع

مطالب مشابه